Sydöstra Götaland DIV 4 Södra

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. Bergkvara BTK A 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
2. Hoby Gif/BTK A 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
3. Kyrkhult BTK C 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
4. Listerby IK B 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
5. Lyckeby BTK D 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
6. SK Frigg A 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
7. Sölvesborgs BTK B 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0

Omgång 1
Sön 26/0913:00 Hoby Gif/BTK A - Sölvesborgs BTK B (Hoby Sporthall)
Sön 26/0913:00 Kyrkhult BTK C - SK Frigg A (Kyrkhults skola)
Sön 26/0913:00 Listerby IK B - Lyckeby BTK D (Listerby Pingislokal)
Omgång 2
Sön 03/1013:00 Bergkvara BTK A - Hoby Gif/BTK A (BT-Hallen Bergkvara)
Sön 03/1013:00 SK Frigg A - Listerby IK B (Idrottshallens BT-hall Karlskrona)
Sön 03/1013:00 Sölvesborgs BTK B - Kyrkhult BTK C (Idrottshallen BT-hall Sölvesborg)
Omgång 3
Sön 17/1013:00 Kyrkhult BTK C - Bergkvara BTK A (Kyrkhults skola)
Sön 17/1013:00 Listerby IK B - Sölvesborgs BTK B (Listerby Pingislokal)
Sön 17/1013:00 Lyckeby BTK D - SK Frigg A (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Omgång 4
Sön 21/1113:00 Bergkvara BTK A - Listerby IK B (BT-Hallen Bergkvara)
Sön 21/1113:00 Hoby Gif/BTK A - Kyrkhult BTK C (Hoby Sporthall)
Sön 21/1113:00 Sölvesborgs BTK B - Lyckeby BTK D (Idrottshallen BT-hall Sölvesborg)
Omgång 5
Sön 12/1213:00 Listerby IK B - Hoby Gif/BTK A (Listerby Pingislokal)
Sön 12/1213:00 Lyckeby BTK D - Bergkvara BTK A (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Sön 12/1213:00 SK Frigg A - Sölvesborgs BTK B (Idrottshallens BT-hall Karlskrona)
Omgång 6
Sön 16/0113:00 Bergkvara BTK A - SK Frigg A (BT-Hallen Bergkvara)
Sön 16/0113:00 Hoby Gif/BTK A - Lyckeby BTK D (Hoby Sporthall)
Sön 16/0113:00 Kyrkhult BTK C - Listerby IK B (Kyrkhults skola)
Omgång 7
Sön 30/0113:00 Lyckeby BTK D - Kyrkhult BTK C (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Sön 30/0113:00 Sölvesborgs BTK B - Bergkvara BTK A (Idrottshallen BT-hall Sölvesborg)
Sön 30/0113:00 SK Frigg A - Hoby Gif/BTK A (Idrottshallens BT-hall Karlskrona)
Omgång 8
Sön 06/0213:00 Sölvesborgs BTK B - Hoby Gif/BTK A (Idrottshallen BT-hall Sölvesborg)
Sön 06/0213:00 SK Frigg A - Kyrkhult BTK C (Idrottshallens BT-hall Karlskrona)
Sön 06/0213:00 Lyckeby BTK D - Listerby IK B (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Omgång 9
Sön 13/0213:00 Hoby Gif/BTK A - Bergkvara BTK A (Hoby Sporthall)
Sön 13/0213:00 Listerby IK B - SK Frigg A (Listerby Pingislokal)
Sön 13/0213:00 Kyrkhult BTK C - Sölvesborgs BTK B (Kyrkhults skola)
Omgång 10
Sön 20/0313:00 Bergkvara BTK A - Kyrkhult BTK C (BT-Hallen Bergkvara)
Sön 20/0313:00 Sölvesborgs BTK B - Listerby IK B (Idrottshallen BT-hall Sölvesborg)
Sön 20/0313:00 SK Frigg A - Lyckeby BTK D (Idrottshallens BT-hall Karlskrona)
Omgång 11
Sön 27/0313:00 Listerby IK B - Bergkvara BTK A (Listerby Pingislokal)
Sön 27/0313:00 Kyrkhult BTK C - Hoby Gif/BTK A (Kyrkhults skola)
Sön 27/0313:00 Lyckeby BTK D - Sölvesborgs BTK B (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Omgång 12
Sön 03/0413:00 Hoby Gif/BTK A - Listerby IK B (Hoby Sporthall)
Sön 03/0413:00 Bergkvara BTK A - Lyckeby BTK D (BT-Hallen Bergkvara)
Sön 03/0413:00 Sölvesborgs BTK B - SK Frigg A (Idrottshallen BT-hall Sölvesborg)
Omgång 13
Sön 10/0413:00 SK Frigg A - Bergkvara BTK A (Idrottshallens BT-hall Karlskrona)
Sön 10/0413:00 Lyckeby BTK D - Hoby Gif/BTK A (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Sön 10/0413:00 Listerby IK B - Kyrkhult BTK C (Listerby Pingislokal)
Omgång 14
Sön 01/0513:00 Kyrkhult BTK C - Lyckeby BTK D (Kyrkhults skola)
Sön 01/0513:00 Bergkvara BTK A - Sölvesborgs BTK B (BT-Hallen Bergkvara)
Sön 01/0513:00 Hoby Gif/BTK A - SK Frigg A (Hoby Sporthall)
Powered by FX