Sydöstra Götaland DIV 6 Södra/Västra

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. Gammalstorp GOIF B 1 1 0 0 8-4 28-17 438-393 2
2. Ihre BTK A 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
3. Kullåkra BTK B 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
4. Listerby IK D 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
5. Lyckeby BTK G 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
6. Mörrum Gois/BTK B 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
7. Dänningelanda BTK C 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
8. Carlshamn BTK C 1 0 0 1 4-8 17-28 393-438 0

Omgång 1
Tis 21/0919:00 Carlshamn BTK C - Gammalstorp GOIF B 4 - 8 Detaljer
Sön 26/0913:00 Ihre BTK A - Kullåkra BTK B (Ihrestugan Ihre)
Sön 26/0913:00 Listerby IK D - Lyckeby BTK G (Listerby Pingislokal)
Sön 26/0913:00 Mörrum Gois/BTK B - Dänningelanda BTK C (Norrevångsskolan Mörrum)
Omgång 2
Sön 03/1013:00 Carlshamn BTK C - Ihre BTK A (Väggahallen Karlshamn)
Sön 03/1013:00 Gammalstorp GOIF B - Dänningelanda BTK C (Norje Skolans Gymnastiksal)
Sön 03/1013:00 Kullåkra BTK B - Listerby IK D (Reginahallen Backaryd)
Sön 03/1013:00 Lyckeby BTK G - Mörrum Gois/BTK B (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Omgång 3
Sön 17/1013:00 Ihre BTK A - Gammalstorp GOIF B (Reginahallen Backaryd)
Sön 17/1013:00 Listerby IK D - Carlshamn BTK C (Listerby Pingislokal)
Sön 17/1013:00 Mörrum Gois/BTK B - Kullåkra BTK B (Norrevångsskolan Mörrum)
Sön 17/1013:00 Dänningelanda BTK C - Lyckeby BTK G (Skir gamla Skola)
Omgång 4
Sön 21/1113:00 Carlshamn BTK C - Mörrum Gois/BTK B (Väggahallen Karlshamn)
Sön 21/1113:00 Gammalstorp GOIF B - Lyckeby BTK G (Norje Skolans Gymnastiksal)
Sön 21/1113:00 Kullåkra BTK B - Dänningelanda BTK C (Reginahallen Backaryd)
Sön 21/1113:00 Listerby IK D - Ihre BTK A (Listerby Pingislokal)
Omgång 5
Sön 12/1213:00 Listerby IK D - Gammalstorp GOIF B (Listerby Pingislokal)
Sön 12/1213:00 Lyckeby BTK G - Kullåkra BTK B (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Sön 12/1213:00 Mörrum Gois/BTK B - Ihre BTK A (Norrevångsskolan Mörrum)
Sön 12/1213:00 Dänningelanda BTK C - Carlshamn BTK C (Skir gamla Skola)
Omgång 6
Sön 16/0113:00 Carlshamn BTK C - Lyckeby BTK G (Väggahallen Karlshamn)
Sön 16/0113:00 Gammalstorp GOIF B - Kullåkra BTK B (Norje Skolans Gymnastiksal)
Sön 16/0113:00 Ihre BTK A - Dänningelanda BTK C (Ihrestugan Ihre)
Sön 16/0113:00 Listerby IK D - Mörrum Gois/BTK B (Listerby Pingislokal)
Omgång 7
Sön 30/0113:00 Kullåkra BTK B - Carlshamn BTK C (Reginahallen Backaryd)
Sön 30/0113:00 Lyckeby BTK G - Ihre BTK A (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Sön 30/0113:00 Mörrum Gois/BTK B - Gammalstorp GOIF B (Norrevångsskolan Mörrum)
Sön 30/0113:00 Dänningelanda BTK C - Listerby IK D (Skir gamla Skola)
Omgång 8
Sön 06/0213:00 Gammalstorp GOIF B - Carlshamn BTK C (Norje Skolans Gymnastiksal)
Sön 06/0213:00 Kullåkra BTK B - Ihre BTK A (Reginahallen Backaryd)
Sön 06/0213:00 Lyckeby BTK G - Listerby IK D (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Sön 06/0213:00 Dänningelanda BTK C - Mörrum Gois/BTK B (Skir gamla Skola)
Omgång 9
Sön 13/02 Ihre BTK A - Carlshamn BTK C (Ihrestugan Ihre)
Sön 13/02 Dänningelanda BTK C - Gammalstorp GOIF B (Skir gamla Skola)
Sön 13/02 Listerby IK D - Kullåkra BTK B (Listerby Pingislokal)
Sön 13/02 Mörrum Gois/BTK B - Lyckeby BTK G (Norrevångsskolan Mörrum)
Omgång 10
Sön 20/0313:00 Gammalstorp GOIF B - Ihre BTK A (Norje Skolans Gymnastiksal)
Sön 20/0313:00 Carlshamn BTK C - Listerby IK D (Väggahallen Karlshamn)
Sön 20/0313:00 Kullåkra BTK B - Mörrum Gois/BTK B (Reginahallen Backaryd)
Sön 20/0313:00 Lyckeby BTK G - Dänningelanda BTK C (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Omgång 11
Sön 27/0313:00 Mörrum Gois/BTK B - Carlshamn BTK C (Norrevångsskolan Mörrum)
Sön 27/0313:00 Lyckeby BTK G - Gammalstorp GOIF B (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Sön 27/0313:00 Dänningelanda BTK C - Kullåkra BTK B (Skir gamla Skola)
Sön 27/0313:00 Ihre BTK A - Listerby IK D (Reginahallen Backaryd)
Omgång 12
Sön 03/0413:00 Gammalstorp GOIF B - Listerby IK D (Norje Skolans Gymnastiksal)
Sön 03/0413:00 Kullåkra BTK B - Lyckeby BTK G (Reginahallen Backaryd)
Sön 03/0413:00 Ihre BTK A - Mörrum Gois/BTK B (Ihrestugan Ihre)
Sön 03/0413:00 Carlshamn BTK C - Dänningelanda BTK C (Väggahallen Karlshamn)
Omgång 13
Sön 10/0413:00 Lyckeby BTK G - Carlshamn BTK C (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Sön 10/0413:00 Kullåkra BTK B - Gammalstorp GOIF B (Reginahallen Backaryd)
Sön 10/0413:00 Dänningelanda BTK C - Ihre BTK A (Skir gamla Skola)
Sön 10/0413:00 Mörrum Gois/BTK B - Listerby IK D (Norrevångsskolan Mörrum)
Omgång 14
Sön 01/0513:00 Carlshamn BTK C - Kullåkra BTK B (Väggahallen Karlshamn)
Sön 01/0513:00 Ihre BTK A - Lyckeby BTK G (Ihrestugan Ihre)
Sön 01/0513:00 Gammalstorp GOIF B - Mörrum Gois/BTK B (Norje Skolans Gymnastiksal)
Sön 01/0513:00 Listerby IK D - Dänningelanda BTK C (Listerby Pingislokal)
Powered by FX