Sydöstra Götaland DIV 5 Norra

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. Bruzaholms SK B 1 0 1 0 5-5 20-20 357-348 1
2. Sandsjöfors SK A 1 0 1 0 5-5 20-20 385-381 1
3. Vetlanda BTK D 1 0 1 0 5-5 20-20 381-385 1
4. BTK Clipper A 1 0 1 0 5-5 20-20 348-357 1
5. KFUM Jönköping IA C 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
6. Tranås BTK C 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0

Omgång 1
Ons 22/0913:00 Sandsjöfors SK A - Vetlanda BTK D 5 - 5 Detaljer
Ons 22/0918:30 BTK Clipper A - Bruzaholms SK B 5 - 5 Detaljer
Sön 26/0913:00 KFUM Jönköping IA C - Tranås BTK C (KFUM Ungdomens Hus)
Omgång 2
Sön 17/1013:00 Bruzaholms SK B - Sandsjöfors SK A (Folkets Hus Bruzaholm)
Sön 17/1013:00 Vetlanda BTK D - KFUM Jönköping IA C (Plånet Vetlanda)
Sön 17/1013:00 Tranås BTK C - BTK Clipper A (Floragatan Tranås)
Omgång 3
Sön 21/1113:00 BTK Clipper A - Vetlanda BTK D (Sporthallen Nässjö)
Sön 21/1113:00 KFUM Jönköping IA C - Sandsjöfors SK A (KFUM Ungdomens Hus)
Sön 21/1113:00 Tranås BTK C - Bruzaholms SK B (Floragatan Tranås)
Omgång 4
Sön 12/1213:00 Vetlanda BTK D - Tranås BTK C (Plånet Vetlanda)
Sön 12/1213:00 Bruzaholms SK B - KFUM Jönköping IA C (Folkets Hus Bruzaholm)
Sön 12/1213:00 Sandsjöfors SK A - BTK Clipper A (Sandsjöfors Sporthall)
Omgång 5
Sön 16/0113:00 BTK Clipper A - KFUM Jönköping IA C (Sporthallen Nässjö)
Sön 16/0113:00 Vetlanda BTK D - Bruzaholms SK B (Plånet Vetlanda)
Sön 16/0113:00 Tranås BTK C - Sandsjöfors SK A (Floragatan Tranås)
Omgång 6
Sön 30/0113:00 Bruzaholms SK B - BTK Clipper A (Folkets Hus Bruzaholm)
Sön 30/0113:00 Tranås BTK C - KFUM Jönköping IA C (Floragatan Tranås)
Sön 30/0113:00 Vetlanda BTK D - Sandsjöfors SK A (Plånet Vetlanda)
Omgång 7
Sön 13/0213:00 Sandsjöfors SK A - Bruzaholms SK B (Sandsjöfors Sporthall)
Sön 13/0213:00 KFUM Jönköping IA C - Vetlanda BTK D (KFUM Ungdomens Hus)
Sön 13/0213:00 BTK Clipper A - Tranås BTK C (Sporthallen Nässjö)
Omgång 8
Sön 20/0313:00 Vetlanda BTK D - BTK Clipper A (Plånet Vetlanda)
Sön 20/0313:00 Sandsjöfors SK A - KFUM Jönköping IA C (Sandsjöfors Sporthall)
Sön 20/0313:00 Bruzaholms SK B - Tranås BTK C (Folkets Hus Bruzaholm)
Omgång 9
Sön 10/0413:00 Tranås BTK C - Vetlanda BTK D (Floragatan Tranås)
Sön 10/0413:00 KFUM Jönköping IA C - Bruzaholms SK B (KFUM Ungdomens Hus)
Sön 10/0413:00 BTK Clipper A - Sandsjöfors SK A (Sporthallen Nässjö)
Omgång 10
Sön 01/0513:00 KFUM Jönköping IA C - BTK Clipper A (KFUM Ungdomens Hus)
Sön 01/0513:00 Bruzaholms SK B - Vetlanda BTK D (Folkets Hus Bruzaholm)
Sön 01/0513:00 Sandsjöfors SK A - Tranås BTK C (Sandsjöfors Sporthall)
Powered by FX