Sydöstra Götaland Veteran Norra A

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. BTK Clipper A 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
2. Bruzaholms SK A 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
3. Huskvarna Södra IS A 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
4. Huskvarna Södra IS B 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
5. KFUM Jönköping IA B 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
6. Tranås BTK A 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
7. Vaggeryds BTK A 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0
8. Vetlanda BTK A 0 0 0 0 0-0 0-0 0-0 0

Omgång 1
Tis 05/1010:00 Vaggeryds BTK A - Vetlanda BTK A (Vaggeryds Sporthall)
Ons 06/1009:30 KFUM Jönköping IA B - Tranås BTK A (KFUM Ungdomens Hus)
Ons 06/1018:30 BTK Clipper A - Bruzaholms SK A (Sporthallen Nässjö)
Tor 07/1010:00 Huskvarna Södra IS A - Huskvarna Södra IS B (Huskvarna Sporthall)
Omgång 2
Tor 14/1018:00 Bruzaholms SK A - Vetlanda BTK A (Folkets Hus Bruzaholm)
Tor 21/1010:00 BTK Clipper A - Huskvarna Södra IS A (Sporthallen Nässjö)
Tor 21/1014:00 Tranås BTK A - Vaggeryds BTK A (Floragatan Tranås)
Sön 24/10 Huskvarna Södra IS B - KFUM Jönköping IA B (Huskvarna Sporthall)
Omgång 3
Mån 25/1011:00 Vetlanda BTK A - Tranås BTK A (Plånet Vetlanda)
Tis 26/1010:00 Vaggeryds BTK A - Huskvarna Södra IS B (Vaggeryds Sporthall)
Tor 28/1010:00 Huskvarna Södra IS A - Bruzaholms SK A (Huskvarna Sporthall)
Sön 31/10 KFUM Jönköping IA B - BTK Clipper A (KFUM Ungdomens Hus)
Omgång 4
Tor 04/1118:00 Bruzaholms SK A - Tranås BTK A (Folkets Hus Bruzaholm)
Sön 14/11 BTK Clipper A - Vaggeryds BTK A (Sporthallen Nässjö)
Sön 14/11 Huskvarna Södra IS B - Vetlanda BTK A (Huskvarna Sporthall)
Sön 14/11 KFUM Jönköping IA B - Huskvarna Södra IS A (KFUM Ungdomens Hus)
Omgång 5
Mån 15/1111:00 Vetlanda BTK A - BTK Clipper A (Plånet Vetlanda)
Tis 16/1110:00 Vaggeryds BTK A - Huskvarna Södra IS A (Vaggeryds Sporthall)
Tor 18/1114:00 Tranås BTK A - Huskvarna Södra IS B (Floragatan Tranås)
Sön 21/11 KFUM Jönköping IA B - Bruzaholms SK A (KFUM Ungdomens Hus)
Omgång 6
Tor 25/1118:00 Bruzaholms SK A - Huskvarna Södra IS B (Folkets Hus Bruzaholm)
Tor 02/1210:00 Huskvarna Södra IS A - Vetlanda BTK A (Huskvarna Sporthall)
Sön 05/12 BTK Clipper A - Tranås BTK A (Sporthallen Nässjö)
Sön 05/12 KFUM Jönköping IA B - Vaggeryds BTK A (KFUM Ungdomens Hus)
Omgång 7
Mån 06/1211:00 Vetlanda BTK A - KFUM Jönköping IA B (Plånet Vetlanda)
Tis 07/1210:00 Vaggeryds BTK A - Bruzaholms SK A (Vaggeryds Sporthall)
Tor 09/1214:00 Tranås BTK A - Huskvarna Södra IS A (Floragatan Tranås)
Sön 12/12 Huskvarna Södra IS B - BTK Clipper A (Huskvarna Sporthall)
Omgång 8
Mån 10/0111:00 Vetlanda BTK A - Vaggeryds BTK A (Plånet Vetlanda)
Sön 16/01 Bruzaholms SK A - BTK Clipper A (Folkets Hus Bruzaholm)
Sön 16/01 Huskvarna Södra IS B - Huskvarna Södra IS A (Huskvarna Sporthall)
Sön 16/01 Tranås BTK A - KFUM Jönköping IA B (Floragatan Tranås)
Omgång 9
Mån 24/0111:00 Vetlanda BTK A - Bruzaholms SK A (Plånet Vetlanda)
Tis 25/0110:00 Vaggeryds BTK A - Tranås BTK A (Vaggeryds Sporthall)
Sön 30/01 Huskvarna Södra IS A - BTK Clipper A (Huskvarna Sporthall)
Sön 30/01 KFUM Jönköping IA B - Huskvarna Södra IS B (KFUM Ungdomens Hus)
Omgång 10
Sön 06/02 Bruzaholms SK A - Huskvarna Södra IS A (Folkets Hus Bruzaholm)
Sön 06/02 BTK Clipper A - KFUM Jönköping IA B (Sporthallen Nässjö)
Sön 06/02 Huskvarna Södra IS B - Vaggeryds BTK A (Huskvarna Sporthall)
Sön 06/02 Tranås BTK A - Vetlanda BTK A (Floragatan Tranås)
Omgång 11
Mån 21/0211:00 Vetlanda BTK A - Huskvarna Södra IS B (Plånet Vetlanda)
Tis 22/0210:00 Vaggeryds BTK A - BTK Clipper A (Vaggeryds Sporthall)
Sön 27/02 Tranås BTK A - Bruzaholms SK A (Floragatan Tranås)
Sön 27/02 Huskvarna Södra IS A - KFUM Jönköping IA B (Huskvarna Sporthall)
Omgång 12
Sön 13/03 Bruzaholms SK A - KFUM Jönköping IA B (Folkets Hus Bruzaholm)
Sön 13/03 Huskvarna Södra IS B - Tranås BTK A (Huskvarna Sporthall)
Sön 13/03 Huskvarna Södra IS A - Vaggeryds BTK A (Huskvarna Sporthall)
Sön 13/03 BTK Clipper A - Vetlanda BTK A (Sporthallen Nässjö)
Omgång 13
Mån 21/0311:00 Vetlanda BTK A - Huskvarna Södra IS A (Plånet Vetlanda)
Tis 22/0310:00 Vaggeryds BTK A - KFUM Jönköping IA B (Vaggeryds Sporthall)
Sön 27/03 Tranås BTK A - BTK Clipper A (Floragatan Tranås)
Sön 27/03 Huskvarna Södra IS B - Bruzaholms SK A (Huskvarna Sporthall)
Omgång 14
Sön 10/04 BTK Clipper A - Huskvarna Södra IS B (Sporthallen Nässjö)
Sön 10/04 Huskvarna Södra IS A - Tranås BTK A (Huskvarna Sporthall)
Sön 10/04 Bruzaholms SK A - Vaggeryds BTK A (Folkets Hus Bruzaholm)
Sön 10/04 KFUM Jönköping IA B - Vetlanda BTK A (KFUM Ungdomens Hus)
Powered by FX