Mix Söndag

LagSpelatV OFMål Poäng
1. Undici 14 11 1 2 79-32 34
2. The Simple Jacks 14 7 5 2 39-20 26
3. Södra United 14 7 2 5 33-30 23
4. FC Maskinen 14 7 1 6 38-31 22
5. Kommando Bandhagen 14 5 4 5 34-47 19
6. BK 1337 14 5 1 8 37-39 16
7. BEA 14 3 3 8 32-51 12
8. Lokomotiv Handels 14 2 1 11 14-56 7

 

Poängliga - topp 5    Matcher Mål Assist Poäng
  
belvén, richardSödra United107310
Hafeez, JonasSödra United11448
Andersson, ViktorKommando Bandhagen4358
Svennem Lundberg, NilsKommando Bandhagen4437
Kvarzell, LeonSödra United12426
 


Omgång 1
Sön 05/05 2013
18:00BEA - Södra United(Älvsjö IP plan 5) 0 - 4 Detaljer
18:00FC Maskinen - Kommando Bandhagen(Västboda BP ) 7 - 0 Detaljer
19:30The Simple Jacks - Undici(Långbro BP ) 4 - 5 Detaljer
20:15Lokomotiv Handels - BK 1337(Långbro BP ) 0 - 3 Detaljer

Omgång 2
Sön 12/05 2013
18:00Södra United - FC Maskinen(Västboda BP ) 2 - 4 Detaljer
19:30Kommando Bandhagen - Lokomotiv Handels(Långbro BP ) 0 - 2 Detaljer
20:15BK 1337 - The Simple Jacks(Långbro BP ) 1 - 3 Detaljer
21:00Undici - BEA(Långbro BP ) 6 - 2 Detaljer

Omgång 3
Sön 19/05 2013
18:00Lokomotiv Handels - Södra United(Älvsjö IP plan 5) 1 - 2 Detaljer
18:00The Simple Jacks - Kommando Bandhagen(Västboda BP ) 1 - 1 Detaljer
19:30FC Maskinen - BEA(Långbro BP ) 3 - 0 Detaljer
20:15BK 1337 - Undici(Långbro BP ) 5 - 0 (WO) Detaljer

Omgång 4
Sön 26/05 2013
18:00Södra United - The Simple Jacks(Västboda BP ) 0 - 0 Detaljer
18:00Kommando Bandhagen - BK 1337(Älvsjö IP plan 5) 5 - 2 Detaljer
19:30BEA - Lokomotiv Handels(Långbro BP ) 3 - 1 Detaljer
20:15Undici - FC Maskinen(Långbro BP ) 0 - 5 (WO) Detaljer

Omgång 5
Sön 02/06 2013
18:00The Simple Jacks - BEA(Västboda BP ) 1 - 1 Detaljer
18:00BK 1337 - Södra United(Älvsjö IP plan 5) 0 - 2 Detaljer
19:30Lokomotiv Handels - FC Maskinen(Långbro BP ) 0 - 6 Detaljer
20:15Kommando Bandhagen - Undici(Långbro BP ) 1 - 5 Detaljer

Omgång 6
Sön 09/06 2013
18:00BEA - BK 1337(Älvsjö IP plan 5) 5 - 1 Detaljer
18:00Södra United - Kommando Bandhagen(Västboda BP ) 2 - 2 Detaljer
19:30FC Maskinen - The Simple Jacks(Långbro BP ) 2 - 6 Detaljer
20:15Undici - Lokomotiv Handels(Långbro BP ) 7 - 0 Detaljer

Omgång 7
Sön 16/06 2013
18:00BK 1337 - FC Maskinen(Västboda BP ) 0 - 5 (WO) Detaljer
18:00Södra United - Undici(Älvsjö IP plan 5) 0 - 9 Detaljer
19:30Kommando Bandhagen - BEA(Långbro BP ) 5 - 1 Detaljer
20:15The Simple Jacks - Lokomotiv Handels(Långbro BP ) 0 - 0 Detaljer

Omgång 8
Sön 25/08 2013
18:00Södra United - BEA(Västboda BP ) 2 - 0 Detaljer
18:00Kommando Bandhagen - FC Maskinen(Älvsjö IP plan 5) 1 - 1 Detaljer
19:30Undici - The Simple Jacks(Långbro BP ) 5 - 1 Detaljer
20:15BK 1337 - Lokomotiv Handels(Långbro BP ) 7 - 0 Detaljer

Omgång 9
Sön 01/09 2013
18:00FC Maskinen - Södra United(Älvsjö IP plan 5) 0 - 2 Detaljer
18:00The Simple Jacks - BK 1337(Västboda BP ) 4 - 1 Detaljer
19:30BEA - Undici(Långbro BP ) 6 - 6 Detaljer
20:15Lokomotiv Handels - Kommando Bandhagen(Långbro BP ) 0 - 6 Detaljer

Omgång 10
Sön 08/09 2013
18:00Södra United - Lokomotiv Handels(Västboda BP ) 7 - 0 Detaljer
18:00Kommando Bandhagen - The Simple Jacks(Älvsjö IP plan 5) 1 - 6 Detaljer
19:30Undici - BK 1337(Långbro BP ) 5 - 1 Detaljer
20:15BEA - FC Maskinen(Långbro BP ) 1 - 2 Detaljer

Omgång 11
Sön 15/09 2013
18:00The Simple Jacks - Södra United(Älvsjö IP plan 5) 2 - 0 Detaljer
18:00BK 1337 - Kommando Bandhagen(Västboda BP ) 3 - 3 Detaljer
19:30Lokomotiv Handels - BEA(Långbro BP ) 4 - 5 Detaljer
20:15FC Maskinen - Undici(Långbro BP ) 1 - 7 Detaljer

Omgång 12
Sön 22/09 2013
18:00Södra United - BK 1337(Västboda BP ) 1 - 0 Detaljer
18:00Undici - Kommando Bandhagen(Älvsjö IP plan 5) 12 - 0 Detaljer
19:30FC Maskinen - Lokomotiv Handels(Långbro BP ) 0 - 5 (WO) Detaljer
20:15BEA - The Simple Jacks(Långbro BP ) 2 - 2 Detaljer

Omgång 13
Sön 29/09 2013
18:00The Simple Jacks - FC Maskinen(Västboda BP ) 4 - 1 Detaljer
18:00Kommando Bandhagen - Södra United(Älvsjö IP plan 5) 5 - 4 Detaljer
19:30BK 1337 - BEA(Långbro BP ) 10 - 5 Detaljer
20:15Lokomotiv Handels - Undici(Långbro BP ) 1 - 5 Detaljer

Omgång 14
Sön 06/10 2013
18:00BEA - Kommando Bandhagen(Älvsjö IP plan 5) 1 - 4 Detaljer
18:00Undici - Södra United(Västboda BP ) 7 - 5 Detaljer
19:30FC Maskinen - BK 1337(Långbro BP ) 1 - 3 Detaljer
20:15Lokomotiv Handels - The Simple Jacks(Långbro BP ) 0 - 5 Detaljer
Powered by FX