Elitserien Damer

StandardUtökad tabellHemmaBorta
Lag Poäng Matcher Set Poäng
S V F V F Kvot V F Kvot
1. Engelholm 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
2. Gislaved 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
3. Hylte Halmstad 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
4. IKSU 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
5. Lindesberg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
6. Linköpings VC 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
7. Lund 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
8. RIG Falköping 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
9. Sollentuna 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
10. Värnamo 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
11. Örebro 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
Lag Poäng Matcher Set Poäng Slutresultat
S V F V F Kvot V F Kvot 3-03-13-2 2-31-30-3
1. Engelholm 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
2. Gislaved 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
3. Hylte Halmstad 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
4. IKSU 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
5. Lindesberg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
6. Linköpings VC 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
7. Lund 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
8. RIG Falköping 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
9. Sollentuna 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
10. Värnamo 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
11. Örebro 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
Lag Poäng Matcher Set Poäng Slutresultat
S V F V F Kvot V F Kvot 3-03-13-2 2-31-30-3
1. Engelholm 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
2. Gislaved 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
3. Hylte Halmstad 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
4. IKSU 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
5. Lindesberg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
6. Linköpings VC 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
7. Lund 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
8. RIG Falköping 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
9. Sollentuna 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
10. Värnamo 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
11. Örebro 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
Lag Poäng Matcher Set Poäng Slutresultat
S V F V F Kvot V F Kvot 3-03-13-2 2-31-30-3
1. Engelholm 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
2. Gislaved 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
3. Hylte Halmstad 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
4. IKSU 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
5. Lindesberg 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
6. Linköpings VC 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
7. Lund 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
8. RIG Falköping 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
9. Sollentuna 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
10. Värnamo 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
11. Örebro 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
 
Lör 25/0915:00 Lund - Örebro
Lör 25/0915:00 Gislaved - IKSU
Lör 25/0916:00 Linköpings VC - Sollentuna
Sön 26/0913:00 Engelholm - IKSU
Sön 26/0914:00 Hylte Halmstad - Lindesberg
 
Lör 02/1014:00 IKSU - RIG Falköping
Lör 02/1015:00 Engelholm - Hylte Halmstad
Lör 02/1015:00 Örebro - Linköpings VC
Lör 02/1015:00 Lindesberg - Lund
Lör 02/1017:00 Sollentuna - Gislaved
 
Lör 09/1014:00 Hylte Halmstad - Örebro
Lör 09/1014:30 Lund - Sollentuna
Lör 09/1014:30 RIG Falköping - Värnamo
Sön 10/1013:00 Linköpings VC - Gislaved
Sön 10/1015:00 Värnamo - Lund
Sön 10/1016:00 Engelholm - Lindesberg
 
Lör 16/1014:00 Gislaved - RIG Falköping
Lör 16/1014:00 IKSU - Lund
Lör 16/1014:30 Sollentuna - Hylte Halmstad
Lör 16/1015:00 Värnamo - Linköpings VC
Sön 17/1014:00 IKSU - Örebro
Sön 17/1014:30 Sollentuna - Lindesberg
Sön 17/1016:30 RIG Falköping - Hylte Halmstad
 
Ons 20/1019:00 Gislaved - Engelholm
Lör 23/1014:00 Hylte Halmstad - Gislaved
Lör 23/1015:00 Engelholm - Linköpings VC
Lör 23/1015:00 Örebro - Värnamo
Lör 23/1015:30 Sollentuna - IKSU
Lör 23/1017:30 Lund - RIG Falköping
Sön 24/1015:00 Lindesberg - IKSU
 
Lör 30/1014:00 Gislaved - Lindesberg
Lör 30/1014:30 Sollentuna - Örebro
Lör 30/1015:00 Linköpings VC - Lund
Lör 30/1015:00 Värnamo - Hylte Halmstad
Sön 31/1013:30 Örebro - Engelholm
 
Lör 13/1115:00 Värnamo - IKSU
Lör 13/1116:30 RIG Falköping - Engelholm
Sön 14/1114:00 Hylte Halmstad - IKSU
Sön 14/1114:30 RIG Falköping - Linköpings VC
Sön 14/1115:00 Engelholm - Sollentuna
Sön 14/1115:00 Lindesberg - Värnamo
Sön 14/1117:30 Lund - Gislaved
 
Lör 20/1114:30 Sollentuna - RIG Falköping
Lör 20/1115:00 Örebro - Lindesberg
Lör 20/1115:00 Värnamo - Engelholm
Lör 20/1116:00 Linköpings VC - Hylte Halmstad
 
Tis 23/1119:00 Hylte Halmstad - Lund
Lör 27/1114:00 IKSU - Engelholm
Lör 27/1114:00 Gislaved - Värnamo
Lör 27/1115:00 Lindesberg - Linköpings VC
Lör 27/1117:00 RIG Falköping - Örebro
 
Lör 04/1214:00 IKSU - Linköpings VC
Lör 04/1215:00 Örebro - Gislaved
Lör 04/1215:00 Lund - Engelholm
Lör 04/1215:00 Värnamo - Sollentuna
Sön 05/1215:00 Lindesberg - RIG Falköping
 
Lör 11/1214:00 Hylte Halmstad - Värnamo
Lör 11/1214:00 IKSU - Gislaved
Lör 11/1215:00 Linköpings VC - Örebro
Lör 11/1217:00 RIG Falköping - Lindesberg
Sön 12/1216:00 Engelholm - Lund
 
Tor 16/1219:00 Värnamo - Gislaved
Lör 18/1214:00 IKSU - Hylte Halmstad
Lör 18/1215:00 Örebro - RIG Falköping
Lör 18/1215:00 Lindesberg - Sollentuna
Lör 18/1217:30 Lund - Linköpings VC
 
Ons 05/0119:00 Gislaved - Lund
Ons 05/0119:00 Lindesberg - Örebro
Tor 06/0114:00 Hylte Halmstad - Linköpings VC
Tor 06/0114:30 Sollentuna - Värnamo
Lör 08/0114:00 Örebro - Sollentuna
Lör 08/0114:00 IKSU - Lindesberg
Lör 08/0115:00 Lund - Hylte Halmstad
Lör 08/0116:00 Linköpings VC - RIG Falköping
Sön 09/0116:00 Engelholm - Värnamo
 
Lör 15/0114:00 Gislaved - Linköpings VC
Lör 15/0114:30 Sollentuna - Engelholm
Lör 15/0114:30 RIG Falköping - IKSU
Sön 16/0114:00 Örebro - IKSU
Sön 16/0115:00 Lindesberg - Hylte Halmstad
Sön 16/0116:00 RIG Falköping - Lund
 
Lör 29/0114:00 Hylte Halmstad - RIG Falköping
Lör 29/0115:00 Linköpings VC - Lindesberg
Lör 29/0116:00 IKSU - Sollentuna
Lör 29/0117:30 Lund - Värnamo
Sön 30/0116:00 Engelholm - Gislaved
 
Tor 03/0219:00 Värnamo - RIG Falköping
Lör 05/0217:00 Sollentuna - Linköpings VC
Lör 05/0219:00 Gislaved - Hylte Halmstad
Sön 06/0214:00 Örebro - Lund
Sön 06/0215:00 Lindesberg - Engelholm
 
Fre 11/0219:00 Linköpings VC - Värnamo
Lör 12/0214:00 Hylte Halmstad - Sollentuna
Lör 12/0214:30 Lund - IKSU
Lör 12/0214:30 RIG Falköping - Gislaved
Lör 12/0215:00 Engelholm - Örebro
Sön 13/0213:00 Linköpings VC - IKSU
Sön 13/0214:00 Hylte Halmstad - Engelholm
Sön 13/0214:00 Gislaved - Örebro
Sön 13/0214:00 RIG Falköping - Sollentuna
Sön 13/0215:00 Värnamo - Lindesberg
 
Lör 19/0214:00 IKSU - Värnamo
Lör 19/0214:30 Sollentuna - Lund
Lör 19/0215:00 Örebro - Hylte Halmstad
Lör 19/0215:00 Lindesberg - Gislaved
Sön 20/0216:00 Engelholm - RIG Falköping
 
Lör 26/0214:00 Gislaved - Sollentuna
Lör 26/0215:00 Linköpings VC - Engelholm
Lör 26/0215:00 Värnamo - Örebro
Lör 26/0217:00 Lund - Lindesberg
Powered by FX