Division 1 Norra Herrar

StandardUtökad tabellHemmaBorta
Lag Poäng Matcher Set Poäng
S V F V F Kvot V F Kvot
1. Draget 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
2. Jomala IK 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
3. KFUM Örebro 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
4. Sollentuna B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
5. Solna 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
6. Stöcke 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
7. Säter 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
8. Södermalm 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
9. Södermalm B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
10. Södertelge B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
11. Tierp 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
12. Uppsala B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
Lag Poäng Matcher Set Poäng Slutresultat
S V F V F Kvot V F Kvot 3-03-13-2 2-31-30-3
1. Draget 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
2. Jomala IK 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
3. KFUM Örebro 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
4. Sollentuna B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
5. Solna 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
6. Stöcke 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
7. Säter 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
8. Södermalm 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
9. Södermalm B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
10. Södertelge B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
11. Tierp 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
12. Uppsala B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
Lag Poäng Matcher Set Poäng Slutresultat
S V F V F Kvot V F Kvot 3-03-13-2 2-31-30-3
1. Draget 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
2. Jomala IK 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
3. KFUM Örebro 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
4. Sollentuna B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
5. Solna 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
6. Stöcke 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
7. Säter 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
8. Södermalm 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
9. Södermalm B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
10. Södertelge B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
11. Tierp 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
12. Uppsala B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
Lag Poäng Matcher Set Poäng Slutresultat
S V F V F Kvot V F Kvot 3-03-13-2 2-31-30-3
1. Draget 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
2. Jomala IK 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
3. KFUM Örebro 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
4. Sollentuna B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
5. Solna 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
6. Stöcke 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
7. Säter 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
8. Södermalm 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
9. Södermalm B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
10. Södertelge B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
11. Tierp 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
12. Uppsala B 0 0 0 0 0 0 0,000 0 0 0,000 0 0 0 0 0 0
Omgång 1
Lör 25/0911:00 Sollentuna B - Jomala IK
Lör 25/0911:00 Draget - KFUM Örebro
Lör 25/0911:00 Solna - Tierp
Lör 25/0911:00 Södermalm B - Säter
Lör 25/0911:00 Södermalm - Uppsala B
Lör 25/0911:00 Södertelge B - Stöcke
Sön 26/0909:45 Södermalm B - Stöcke
Sön 26/0913:45 Södermalm - Stöcke
Omgång 2
Lör 02/1011:00 Jomala IK - Södermalm
Lör 02/1011:00 Uppsala B - Draget
Lör 02/1011:00 Stöcke - Solna
Lör 02/1013:00 Tierp - Södermalm B
Lör 02/1015:00 Säter - Södertelge B
Lör 02/1016:00 KFUM Örebro - Sollentuna B
Omgång 3
Lör 09/1011:00 Södertelge B - Solna
Lör 09/1011:00 Södermalm - KFUM Örebro
Lör 09/1011:00 Draget - Jomala IK
Lör 09/1011:00 Sollentuna B - Säter
Lör 09/1013:00 Tierp - Uppsala B
Omgång 4
Lör 16/1011:00 Uppsala B - Sollentuna B
Lör 16/1011:00 Draget - Södertelge B
Lör 16/1011:00 Solna - Södermalm B
Lör 16/1013:00 KFUM Örebro - Jomala IK
Lör 16/1015:30 Säter - Södermalm
Omgång 5
Lör 23/1011:00 Solna - Uppsala B
Lör 23/1011:00 Södermalm B - Draget
Lör 23/1011:00 Södermalm - Sollentuna B
Lör 23/1011:00 Jomala IK - Stöcke
Lör 23/1011:00 Södertelge B - KFUM Örebro
Lör 23/1013:00 Tierp - Säter
Sön 24/1015:30 Tierp - Stöcke
Omgång 6
Lör 30/1011:00 Jomala IK - Södermalm B
Lör 30/1011:00 Södermalm - Södertelge B
Lör 30/1011:00 Sollentuna B - Solna
Lör 30/1011:00 Draget - Säter
Lör 30/1013:00 KFUM Örebro - Tierp
Omgång 7
Lör 13/1111:00 Solna - Jomala IK
Lör 13/1111:00 Södermalm B - Södermalm
Lör 13/1111:00 Södertelge B - Uppsala B
Lör 13/1113:00 Tierp - Draget
Lör 13/1113:00 Säter - KFUM Örebro
Omgång 8
Lör 20/1111:00 Jomala IK - Tierp
Lör 20/1111:00 Uppsala B - Säter
Lör 20/1111:00 Draget - Solna
Lör 20/1111:00 Sollentuna B - Södertelge B
Lör 20/1113:00 KFUM Örebro - Södermalm B
Omgång 9
Lör 27/1111:00 Solna - Södermalm
Lör 27/1111:00 Södermalm B - Sollentuna B
Lör 27/1113:00 Tierp - Södertelge B
Lör 27/1113:00 KFUM Örebro - Uppsala B
Lör 27/1114:00 Säter - Jomala IK
Omgång 10
Lör 04/1211:00 Sollentuna B - Draget
Lör 04/1211:00 Solna - KFUM Örebro
Lör 04/1211:00 Södermalm - Tierp
Lör 04/1211:00 Uppsala B - Jomala IK
Lör 04/1211:00 Södertelge B - Södermalm B
Lör 04/1211:00 Stöcke - Säter
Omgång 11
Lör 11/1211:00 Jomala IK - Södertelge B
Lör 11/1211:00 Södermalm B - Uppsala B
Lör 11/1211:00 Draget - Södermalm
Lör 11/1211:00 Sollentuna B - Tierp
Lör 11/1215:00 Säter - Solna
Sön 12/1211:00 Draget - Stöcke
Sön 12/1211:00 Sollentuna B - Stöcke
Lör 12/0213:00 KFUM Örebro - Stöcke
Omgång 12
Lör 18/1211:00 Draget - Södermalm B
Lör 18/1211:00 Solna - Sollentuna B
Lör 18/1211:00 Uppsala B - Södermalm
Lör 18/1211:00 Södertelge B - Säter
Lör 18/1211:00 Stöcke - Jomala IK
Lör 18/1213:00 Tierp - KFUM Örebro
Omgång 13
Lör 08/0111:00 Södermalm - Solna
Lör 08/0111:00 Jomala IK - KFUM Örebro
Lör 08/0111:00 Uppsala B - Tierp
Lör 08/0111:00 Södertelge B - Draget
Lör 08/0111:00 Stöcke - Södermalm B
Lör 08/0115:00 Säter - Sollentuna B
Omgång 14
Lör 15/0111:00 Jomala IK - Uppsala B
Lör 15/0111:00 Södermalm B - Södertelge B
Lör 15/0111:00 Stöcke - Tierp
Lör 15/0111:00 Solna - Draget
Lör 15/0111:00 Sollentuna B - Södermalm
Sön 16/0116:00 KFUM Örebro - Säter
Omgång 15
Lör 29/0111:00 Draget - Tierp
Lör 29/0111:00 Södermalm B - Jomala IK
Lör 29/0111:00 Södermalm - Säter
Lör 29/0111:00 Södertelge B - Sollentuna B
Lör 29/0111:00 Stöcke - Uppsala B
Lör 29/0113:00 KFUM Örebro - Solna
Omgång 16
Lör 12/0211:00 Uppsala B - KFUM Örebro
Lör 12/0211:00 Jomala IK - Draget
Lör 12/0211:00 Sollentuna B - Södermalm B
Lör 12/0211:00 Solna - Södertelge B
Lör 12/0215:30 Säter - Stöcke
Sön 13/0211:00 Uppsala B - Stöcke
Sön 13/0211:00 Solna - Stöcke
Sön 13/0213:00 Tierp - Södermalm
Omgång 17
Lör 19/0211:00 Stöcke - KFUM Örebro
Lör 19/0211:00 Södertelge B - Jomala IK
Lör 19/0211:00 Uppsala B - Solna
Lör 19/0211:00 Södermalm - Södermalm B
Lör 19/0211:00 Draget - Sollentuna B
Lör 19/0215:30 Säter - Tierp
Omgång 18
Lör 26/0211:00 Sollentuna B - Uppsala B
Lör 26/0211:00 Södermalm B - Tierp
Lör 26/0211:00 Södermalm - Draget
Lör 26/0211:00 Jomala IK - Säter
Lör 26/0213:00 KFUM Örebro - Södertelge B
Omgång 19
Lör 05/0311:00 Södertelge B - Södermalm
Lör 05/0311:00 Sollentuna B - KFUM Örebro
Lör 05/0311:00 Stöcke - Draget
Lör 05/0311:00 Södermalm B - Solna
Lör 05/0313:00 Tierp - Jomala IK
Lör 05/0315:00 Säter - Uppsala B
Omgång 20
Lör 12/0311:00 Stöcke - Södertelge B
Lör 12/0311:00 Uppsala B - Södermalm B
Lör 12/0311:00 Jomala IK - Sollentuna B
Lör 12/0313:00 Säter - Draget
Lör 12/0313:00 Tierp - Solna
Lör 12/0316:00 KFUM Örebro - Södermalm
Omgång 21
Lör 19/0311:00 Stöcke - Sollentuna B
Lör 19/0311:00 Draget - Uppsala B
Lör 19/0311:00 Solna - Säter
Lör 19/0311:00 Södermalm B - KFUM Örebro
Lör 19/0311:00 Södermalm - Jomala IK
Lör 19/0311:00 Södertelge B - Tierp
Omgång 22
Lör 26/0311:00 Uppsala B - Södertelge B
Lör 26/0311:00 Jomala IK - Solna
Lör 26/0311:00 Stöcke - Södermalm
Lör 26/0313:00 Tierp - Sollentuna B
Lör 26/0315:00 Säter - Södermalm B
Lör 26/0316:00 KFUM Örebro - Draget
Powered by FX