Division 5:1

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. Gefle PK B1 2 2 0 0 16-4 55-26 833-724 4
2. BTS Gunhild 2 1 1 0 15-12 61-49 1054-1026 3
3. Uppsala BTK B 2 1 1 0 15-13 60-52 1084-1029 3
4. Gefle PK B2 2 1 0 1 10-10 40-41 768-745 2
5. Sunnersta AIF C 2 0 2 0 14-14 54-58 1036-1053 2
6. KFUM Gävle C 2 1 0 1 10-12 39-45 817-808 2
7. Örbyhus IF B 2 0 0 2 11-16 47-63 1019-1085 0
8. Öregrunds IK 2 0 0 2 6-16 31-53 720-861 0


Omgång 1
Lör 12/10 2019
Arrangör: Öregrunds IK
10:00Gefle PK B1 - Gefle PK B2 8 - 2 Detaljer
10:00KFUM Gävle C - Öregrunds IK 8 - 4 Detaljer
14:00Gefle PK B1 - KFUM Gävle C 8 - 2 Detaljer
14:00Gefle PK B2 - Öregrunds IK 8 - 2 Detaljer
Arrangör: Sunnersta AIF C
10:00BTS Gunhild - Örbyhus IF B 8 - 5 Detaljer
10:00Sunnersta AIF C - Uppsala BTK B 7 - 7 Detaljer
14:00BTS Gunhild - Sunnersta AIF C 7 - 7 Detaljer
14:00Örbyhus IF B - Uppsala BTK B 6 - 8 Detaljer

Omgång 2
Sön 24/11 2019
Arrangör: Uppsala BTK B
10:00Öregrunds IK - BTS Gunhild(UTK-hallen)
10:00KFUM Gävle C - Örbyhus IF B(UTK-hallen)
10:00Gefle PK B1 - Uppsala BTK B(UTK-hallen)
10:00Gefle PK B2 - Sunnersta AIF C(UTK-hallen)
14:00Öregrunds IK - Örbyhus IF B(UTK-hallen)
14:00KFUM Gävle C - BTS Gunhild(UTK-hallen)
14:00Gefle PK B1 - Sunnersta AIF C(UTK-hallen)
14:00Gefle PK B2 - Uppsala BTK B(UTK-hallen)

Omgång 3
Sön 15/12 2019
Arrangör: BTS Gunhild
10:00Gefle PK B1 - Öregrunds IK
10:00BTS Gunhild - Uppsala BTK B
14:00Gefle PK B1 - BTS Gunhild
14:00Öregrunds IK - Uppsala BTK B
Arrangör: Örbyhus IF B
10:00Gefle PK B2 - KFUM Gävle C
10:00Örbyhus IF B - Sunnersta AIF C
14:00Gefle PK B2 - Örbyhus IF B
14:00KFUM Gävle C - Sunnersta AIF C

Omgång 4
Sön 12/01 2020
Arrangör: Sunnersta AIF C
10:00Gefle PK B1 - Örbyhus IF B(Gamlishallen)
10:00Gefle PK B2 - BTS Gunhild(Gamlishallen)
10:00KFUM Gävle C - Uppsala BTK B(Gamlishallen)
10:00Öregrunds IK - Sunnersta AIF C(Gamlishallen)
14:00Örbyhus IF B - BTS Gunhild(Gamlishallen)
14:00Gefle PK B2 - Gefle PK B1(Gamlishallen)
14:00Öregrunds IK - KFUM Gävle C(Gamlishallen)
14:00Uppsala BTK B - Sunnersta AIF C(Gamlishallen)

Omgång 5
Lör 01/02 2020
Arrangör: Gefle PK B2
10:00Öregrunds IK - Gefle PK B2
10:00Uppsala BTK B - Örbyhus IF B
10:00KFUM Gävle C - Gefle PK B1
10:00Sunnersta AIF C - BTS Gunhild
14:00Örbyhus IF B - Gefle PK B2
14:00Uppsala BTK B - Öregrunds IK
14:00BTS Gunhild - Gefle PK B1
14:00Sunnersta AIF C - KFUM Gävle C

Omgång 6
Lör 07/03 2020
Arrangör: BTS Gunhild
10:00KFUM Gävle C - Gefle PK B2
10:00Uppsala BTK B - BTS Gunhild
14:00BTS Gunhild - Gefle PK B2
14:00Uppsala BTK B - KFUM Gävle C
Sön 08/03 2020
Arrangör: Örbyhus IF B
10:00Öregrunds IK - Gefle PK B1
10:00Sunnersta AIF C - Örbyhus IF B
14:00Örbyhus IF B - Gefle PK B1
14:00Sunnersta AIF C - Öregrunds IK

Omgång 7
Lör 28/03 2020
Arrangör: KFUM Gävle C
10:00Uppsala BTK B - Gefle PK B1
10:00Sunnersta AIF C - Gefle PK B2
10:00BTS Gunhild - Öregrunds IK
10:00Örbyhus IF B - KFUM Gävle C
14:00Sunnersta AIF C - Gefle PK B1
14:00Uppsala BTK B - Gefle PK B2
14:00Örbyhus IF B - Öregrunds IK
14:00BTS Gunhild - KFUM Gävle C
Powered by FX