Skåne Ungdom Nordvästra 1

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. Åstorps BTK Pojk 2 2 0 0 7-3 25-11 371-283 4
2. BTK Scania U2 2 1 0 1 6-4 20-21 392-397 2
3. Klippans BTK 2 1 0 1 5-5 19-18 355-354 2
4. Kågeröds BTK U2 2 1 0 1 5-5 19-19 317-351 2
5. Allerum/Svedbergs GIF U1 2 1 0 1 4-6 15-22 319-353 2
6. BTK Rekord U6 2 0 0 2 3-7 18-25 375-391 0


Omgång 1
Lör 23/11 2019
Arrangör: Klippans BTK
10:00Allerum/Svedbergs GIF U1 - Klippans BTK(Föreningarnas Hus, Ängelholmsgatan 9, Klippan.) 3 - 2 Detaljer
10:00BTK Scania U2 - BTK Rekord U6 4 - 1 Detaljer
10:00Kågeröds BTK U2 - Åstorps BTK Pojk 2 - 3 Detaljer

Omgång 2
Lör 23/11 2019
Arrangör: Klippans BTK
11:30Åstorps BTK Pojk - Allerum/Svedbergs GIF U1(Föreningarnas Hus, Ängelholmsgatan 9, Klippan.) 4 - 1 Detaljer
11:30Klippans BTK - BTK Scania U2 3 - 2 Detaljer
11:30BTK Rekord U6 - Kågeröds BTK U2 2 - 3 Detaljer

Omgång 3
Lör 14/12 2019
Arrangör: Åstorps BTK Pojk
10:00BTK Scania U2 - Allerum/Svedbergs GIF U1(Haganässkolans Gymnastiksal, Villagatan 1 Åstorp.)
10:00Kågeröds BTK U2 - Klippans BTK
10:00BTK Rekord U6 - Åstorps BTK Pojk

Omgång 4
Lör 14/12 2019
Arrangör: Åstorps BTK Pojk
11:30Åstorps BTK Pojk - BTK Scania U2(Haganässkolans Gymnastiksal, Villagatan 1 Åstorp.)
11:30Allerum/Svedbergs GIF U1 - Kågeröds BTK U2
11:30Klippans BTK - BTK Rekord U6

Omgång 5
Lör 25/01 2020
Arrangör: BTK Scania U2
10:00Kågeröds BTK U2 - BTK Scania U2(Karlslunds Idrottshall i Landskrona.)
10:00BTK Rekord U6 - Allerum/Svedbergs GIF U1
10:00Klippans BTK - Åstorps BTK Pojk

Omgång 6
Lör 25/01 2020
Arrangör: BTK Scania U2
11:30Klippans BTK - Allerum/Svedbergs GIF U1(Karlslunds Idrottshall i Landskrona.)
11:30BTK Rekord U6 - BTK Scania U2
11:30Åstorps BTK Pojk - Kågeröds BTK U2

Omgång 7
Lör 29/02 2020
Arrangör: Kågeröds BTK U2
10:00Allerum/Svedbergs GIF U1 - Åstorps BTK Pojk(Bordtennishallen. Böketoftavägen 5, 268 77 Kågeröd)
10:00BTK Scania U2 - Klippans BTK
10:00Kågeröds BTK U2 - BTK Rekord U6

Omgång 8
Lör 29/02 2020
Arrangör: Kågeröds BTK U2
11:30Allerum/Svedbergs GIF U1 - BTK Scania U2(Bordtennishallen. Böketoftavägen 5, 268 77 Kågeröd)
11:30Klippans BTK - Kågeröds BTK U2
11:30Åstorps BTK Pojk - BTK Rekord U6

Omgång 9
Lör 21/03 2020
Arrangör: Klippans BTK
10:00BTK Scania U2 - Åstorps BTK Pojk(Föreningarnas Hus, Ängelholmsgatan 9, Klippan.)
10:00Kågeröds BTK U2 - Allerum/Svedbergs GIF U1
10:00BTK Rekord U6 - Klippans BTK

Omgång 10
Lör 21/03 2020
Arrangör: Klippans BTK
11:30BTK Scania U2 - Kågeröds BTK U2(Föreningarnas Hus, Ängelholmsgatan 9, Klippan.)
11:30Allerum/Svedbergs GIF U1 - BTK Rekord U6
11:30Åstorps BTK Pojk - Klippans BTK
Powered by FX