Sydöstra Götaland Ungdomsserier U4 södra

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. BTK Frej 4 4 0 0 24-6 78-29 1080-827 8
2. Mörrums GoIS 4 3 0 1 22-8 75-36 1100-887 6
3. Listerby IK 4 3 0 1 20-11 68-44 1069-921 6
4. Lyckeby BTK 4 1 1 2 17-19 64-65 1119-1164 3
5. Carlshamns BTK 4 0 1 3 6-23 30-77 836-1061 1
6. Dänningelanda BTK 4 0 0 4 2-24 10-74 542-886 0


Omgång 1
Sön 24/11 2019
Arrangör: Carlshamns BTK
10:00Listerby IK - Mörrums GoIS(Väggahallen BT-hall) 2 - 6 Detaljer
10:00Dänningelanda BTK - BTK Frej(Väggahallen BT-hall) 0 - 6 Detaljer
10:00Carlshamns BTK - Lyckeby BTK(Väggahallen BT-hall) 5 - 5 Detaljer

Omgång 2
Sön 24/11 2019
Arrangör: Carlshamns BTK
12:30Lyckeby BTK - Listerby IK(Väggahallen BT-hall) 4 - 6 Detaljer
12:30Mörrums GoIS - Dänningelanda BTK(Väggahallen BT-hall) 6 - 0 Detaljer
12:30BTK Frej - Carlshamns BTK(Väggahallen BT-hall) 6 - 0 Detaljer

Omgång 3
Sön 08/12 2019
Arrangör: Dänningelanda BTK
10:00Dänningelanda BTK - Listerby IK 0 - 6 Detaljer
10:00Carlshamns BTK - Mörrums GoIS 0 - 6 Detaljer
10:00BTK Frej - Lyckeby BTK 6 - 2 Detaljer

Omgång 4
Sön 08/12 2019
Arrangör: Dänningelanda BTK
12:30Lyckeby BTK - Dänningelanda BTK 6 - 2 Detaljer
12:30Listerby IK - Carlshamns BTK 6 - 1 Detaljer
12:30Mörrums GoIS - BTK Frej 4 - 6 Detaljer

Omgång 5
Sön 12/01 2020
Arrangör: Listerby IK
10:00Carlshamns BTK - Dänningelanda BTK(Listerby BT-hall)
10:00BTK Frej - Listerby IK(Listerby BT-hall)
10:00Mörrums GoIS - Lyckeby BTK(Listerby BT-hall)

Omgång 6
Sön 12/01 2020
Arrangör: Listerby IK
12:30Mörrums GoIS - Listerby IK(Listerby BT-hall)
12:30BTK Frej - Dänningelanda BTK(Listerby BT-hall)
12:30Lyckeby BTK - Carlshamns BTK(Listerby BT-hall)

Omgång 7
Sön 02/02 2020
Arrangör: BTK Frej
10:00Listerby IK - Lyckeby BTK
10:00Dänningelanda BTK - Mörrums GoIS
10:00Carlshamns BTK - BTK Frej

Omgång 8
Sön 02/02 2020
Arrangör: BTK Frej
12:30Listerby IK - Dänningelanda BTK
12:30Mörrums GoIS - Carlshamns BTK
12:30Lyckeby BTK - BTK Frej

Omgång 9
Sön 15/03 2020
Arrangör: Carlshamns BTK
10:00Dänningelanda BTK - Lyckeby BTK(Väggahallen BT-hall)
10:00Carlshamns BTK - Listerby IK(Väggahallen BT-hall)
10:00BTK Frej - Mörrums GoIS(Väggahallen BT-hall)

Omgång 10
Sön 15/03 2020
Arrangör: Carlshamns BTK
12:30Dänningelanda BTK - Carlshamns BTK(Väggahallen BT-hall)
12:30Listerby IK - BTK Frej(Väggahallen BT-hall)
12:30Lyckeby BTK - Mörrums GoIS(Väggahallen BT-hall)
Powered by FX