Skåne Ungdom Nordvästra 2

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. BTK Kävlinge U3 2 2 0 0 9-1 28-13 430-358 4
2. Kågeröds BTK U3 2 1 0 1 6-4 24-17 403-359 2
3. BTK Rekord U8 2 1 0 1 5-5 19-20 344-357 2
4. Allerum/svedbergs GIF U2 2 1 0 1 4-6 16-19 319-331 2
5. BTK Rekord U7 2 1 0 1 3-7 15-23 303-360 2
6. BTK Scania U3 2 0 0 2 3-7 13-23 314-348 0


Omgång 1
Lör 23/11 2019
Arrangör: BTK Scania U3
10:00Allerum/svedbergs GIF U2 - BTK Scania U3(Karlslunds Idrottshall i BTK Scanias träningshall.) 4 - 1 Detaljer
10:00BTK Rekord U8 - BTK Rekord U7 2 - 3 Detaljer
10:00Kågeröds BTK U3 - BTK Kävlinge U3 1 - 4 Detaljer

Omgång 2
Lör 23/11 2019
Arrangör: BTK Scania U3
11:30BTK Kävlinge U3 - Allerum/svedbergs GIF U2(Karlslunds Idrottshall i BTK Scanias träningshall.) 5 - 0 Detaljer
11:30BTK Scania U3 - BTK Rekord U8 2 - 3 Detaljer
11:30BTK Rekord U7 - Kågeröds BTK U3 0 - 5 Detaljer

Omgång 3
Lör 14/12 2019
Arrangör: BTK Kävlinge U3
10:00BTK Rekord U8 - Allerum/svedbergs GIF U2(Solanumhallen, Sockervägen Kävlinge.)
10:00Kågeröds BTK U3 - BTK Scania U3
10:00BTK Rekord U7 - BTK Kävlinge U3

Omgång 4
Lör 14/12 2019
Arrangör: BTK Kävlinge U3
11:30BTK Kävlinge U3 - BTK Rekord U8(Solanumhallen, Sockervägen Kävlinge.)
11:30Allerum/svedbergs GIF U2 - Kågeröds BTK U3
11:30BTK Scania U3 - BTK Rekord U7

Omgång 5
Lör 25/01 2020
Arrangör: Kågeröds BTK U3
10:00Kågeröds BTK U3 - BTK Rekord U8(Bordtennishallen. Böketoftavägen 5, 268 77 Kågeröd)
10:00BTK Rekord U7 - Allerum/svedbergs GIF U2
10:00BTK Scania U3 - BTK Kävlinge U3

Omgång 6
Lör 25/01 2020
Arrangör: Kågeröds BTK U3
11:30BTK Scania U3 - Allerum/svedbergs GIF U2(Bordtennishallen. Böketoftavägen 5, 268 77 Kågeröd)
11:30BTK Rekord U7 - BTK Rekord U8
11:30BTK Kävlinge U3 - Kågeröds BTK U3

Omgång 7
Lör 29/02 2020
Arrangör: BTK Scania U3
10:00Allerum/svedbergs GIF U2 - BTK Kävlinge U3(Karlslunds Idrottshall i BTK Scanias träningshall.)
10:00BTK Rekord U8 - BTK Scania U3
10:00Kågeröds BTK U3 - BTK Rekord U7

Omgång 8
Lör 29/02 2020
Arrangör: BTK Scania U3
11:30Allerum/svedbergs GIF U2 - BTK Rekord U8(Karlslunds Idrottshall i BTK Scanias träningshall.)
11:30BTK Scania U3 - Kågeröds BTK U3
11:30BTK Kävlinge U3 - BTK Rekord U7

Omgång 9
Lör 21/03 2020
Arrangör: BTK Kävlinge U3
10:00BTK Rekord U8 - BTK Kävlinge U3(Solanumhallen, Sockervägen Kävlinge.)
10:00Kågeröds BTK U3 - Allerum/svedbergs GIF U2
10:00BTK Rekord U7 - BTK Scania U3

Omgång 10
Lör 21/03 2020
Arrangör: BTK Kävlinge U3
11:30BTK Rekord U8 - Kågeröds BTK U3(Solanumhallen, Sockervägen Kävlinge.)
11:30Allerum/svedbergs GIF U2 - BTK Rekord U7
11:30BTK Kävlinge U3 - BTK Scania U3
Powered by FX