Skåne Ungdom D

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. Skurups BTK U3 5 5 0 0 18-7 64-36 1016-868 10
2. Limhamns BTK U2 6 3 0 3 17-13 60-53 1061-985 6
3. Winnö IF U3 4 2 0 2 11-9 45-32 711-644 4
4. Åstorps BTK U3 4 2 0 2 10-10 39-41 735-744 4
5. Tomelilla AIS Röd 5 2 0 3 9-16 40-54 849-899 4
6. Tomelilla AIS Gul 6 1 0 5 10-20 41-73 871-1103 2


Omgång 1
Lör 23/11 2019
Arrangör: Winnö IF U3
10:00Limhamns BTK U2 - Winnö IF U3(Färlövs skola.) 4 - 1 Detaljer
10:00Skurups BTK U3 - Åstorps BTK U3 3 - 2 Detaljer
10:00Tomelilla AIS Gul - Tomelilla AIS Röd 2 - 3 Detaljer

Omgång 2
Lör 23/11 2019
Arrangör: Winnö IF U3
11:30Winnö IF U3 - Tomelilla AIS Gul(Färlövs skola.) 2 - 3 Detaljer
11:30Tomelilla AIS Röd - Skurups BTK U3 2 - 3 Detaljer
11:30Åstorps BTK U3 - Limhamns BTK U2 3 - 2 Detaljer

Omgång 3
Lör 14/12 2019
Arrangör: Skurups BTK U3
10:00Limhamns BTK U2 - Tomelilla AIS Röd(Skurups Sparbank Arena.) 5 - 0 Detaljer
10:00Skurups BTK U3 - Tomelilla AIS Gul 3 - 2 Detaljer
Lör 21/03 2020
Arrangör: Skurups BTK U3
10:00Åstorps BTK U3 - Winnö IF U3

Omgång 4
Lör 14/12 2019
Arrangör: Skurups BTK U3
11:30Tomelilla AIS Gul - Limhamns BTK U2 2 - 3 Detaljer
Lör 29/02 2020
Arrangör: Skurups BTK U3
11:30Tomelilla AIS Röd - Åstorps BTK U3(Skurups Sparbank Arena.)
Lör 21/03 2020
Arrangör: Skurups BTK U3
11:30Winnö IF U3 - Skurups BTK U3

Omgång 5
Lör 25/01 2020
Arrangör: Limhamns BTK U2
10:00Limhamns BTK U2 - Skurups BTK U3(Limhamns Sporthall (andra våningen), Grönalundsgat) 1 - 4 Detaljer
10:00Tomelilla AIS Röd - Winnö IF U3 0 - 5 Detaljer
10:00Åstorps BTK U3 - Tomelilla AIS Gul 5 - 0 Detaljer

Omgång 6
Lör 25/01 2020
Arrangör: Limhamns BTK U2
11:30Winnö IF U3 - Limhamns BTK U2(Limhamns Sporthall (andra våningen), Grönalundsgat) 3 - 2 Detaljer
11:30Åstorps BTK U3 - Skurups BTK U3 0 - 5 Detaljer
11:30Tomelilla AIS Röd - Tomelilla AIS Gul 4 - 1 Detaljer

Omgång 7
Lör 29/02 2020
Arrangör: Åstorps BTK U3
10:00Tomelilla AIS Gul - Winnö IF U3(Haganässkolans Gymnastiksal, Villagatan 1 Åstorp.)
10:00Skurups BTK U3 - Tomelilla AIS Röd
10:00Limhamns BTK U2 - Åstorps BTK U3

Omgång 8
Lör 29/02 2020
Arrangör: Åstorps BTK U3
11:30Tomelilla AIS Röd - Limhamns BTK U2(Haganässkolans Gymnastiksal, Villagatan 1 Åstorp.)
11:30Tomelilla AIS Gul - Skurups BTK U3
11:30Winnö IF U3 - Åstorps BTK U3

Omgång 9
Lör 21/03 2020
Arrangör: Skurups BTK U3
10:00Åstorps BTK U3 - Tomelilla AIS Röd(Skurups Sparbank Arena.)
10:00Skurups BTK U3 - Winnö IF U3
10:00Limhamns BTK U2 - Tomelilla AIS Gul

Omgång 10
Lör 21/03 2020
Arrangör: Skurups BTK U3
11:30Skurups BTK U3 - Limhamns BTK U2(Skurups Sparbank Arena.)
11:30Winnö IF U3 - Tomelilla AIS Röd
11:30Tomelilla AIS Gul - Åstorps BTK U3
Powered by FX