Skåne Ungdom Södra 1

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. Sjöbo BTK U1 2 2 0 0 8-2 26-9 363-251 4
2. Skurups BTK U2 2 2 0 0 8-2 28-11 390-291 4
3. Malmö IF U3 2 1 0 1 5-5 16-17 286-272 2
4. IFK Lund U4 2 1 0 1 5-5 19-21 382-406 2
5. Trelleborgs BTK U1 2 0 0 2 3-7 18-25 387-425 0
6. Tomelilla AIS Blå 2 0 0 2 1-9 4-28 176-339 0


Omgång 1
Sön 24/11 2019
Arrangör: IFK Lund U4
10:00IFK Lund U4 - Sjöbo BTK U1(Bollhuset i Lund, Fasanvägen 2) 2 - 3 Detaljer
10:00Tomelilla AIS Blå - Malmö IF U3 1 - 4 Detaljer
10:00Skurups BTK U2 - Trelleborgs BTK U1 4 - 1 Detaljer

Omgång 2
Sön 24/11 2019
Arrangör: IFK Lund U4
11:30Trelleborgs BTK U1 - IFK Lund U4(Bollhuset i Lund, Fasanvägen 2) 2 - 3 Detaljer
11:30Sjöbo BTK U1 - Tomelilla AIS Blå 5 - 0 Detaljer
11:30Malmö IF U3 - Skurups BTK U2 1 - 4 Detaljer

Omgång 3
Sön 15/12 2019
Arrangör: Malmö IF U3
10:00Tomelilla AIS Blå - IFK Lund U4(Sofielunds Idrottshus, Lantmannagatan 22, 214 44 M)
10:00Skurups BTK U2 - Sjöbo BTK U1
10:00Malmö IF U3 - Trelleborgs BTK U1

Omgång 4
Sön 15/12 2019
Arrangör: Malmö IF U3
11:30Trelleborgs BTK U1 - Tomelilla AIS Blå(Sofielunds Idrottshus, Lantmannagatan 22, 214 44 M)
11:30IFK Lund U4 - Skurups BTK U2
11:30Sjöbo BTK U1 - Malmö IF U3

Omgång 5
Lör 25/01 2020
Arrangör: Trelleborgs BTK U1
10:00Skurups BTK U2 - Tomelilla AIS Blå(Söderslättshallen Trelleborg (BT-hallen i källaren)
10:00Malmö IF U3 - IFK Lund U4
10:00Sjöbo BTK U1 - Trelleborgs BTK U1

Omgång 6
Lör 25/01 2020
Arrangör: Trelleborgs BTK U1
11:30Sjöbo BTK U1 - IFK Lund U4(Söderslättshallen Trelleborg (BT-hallen i källaren)
11:30Malmö IF U3 - Tomelilla AIS Blå
11:30Trelleborgs BTK U1 - Skurups BTK U2

Omgång 7
Sön 01/03 2020
Arrangör: Malmö IF U3
10:00IFK Lund U4 - Trelleborgs BTK U1(Sofielunds Idrottshus, Lantmannagatan 22, 214 44 M)
10:00Tomelilla AIS Blå - Sjöbo BTK U1
10:00Skurups BTK U2 - Malmö IF U3

Omgång 8
Sön 01/03 2020
Arrangör: Malmö IF U3
11:30IFK Lund U4 - Tomelilla AIS Blå(Sofielunds Idrottshus, Lantmannagatan 22, 214 44 M)
11:30Sjöbo BTK U1 - Skurups BTK U2
11:30Trelleborgs BTK U1 - Malmö IF U3

Omgång 9
Lör 21/03 2020
Arrangör: Trelleborgs BTK U1
10:00Tomelilla AIS Blå - Trelleborgs BTK U1(Söderslättshallen Trelleborg (BT-hallen i källaren)
10:00Skurups BTK U2 - IFK Lund U4
10:00Malmö IF U3 - Sjöbo BTK U1

Omgång 10
Lör 21/03 2020
Arrangör: Trelleborgs BTK U1
11:30Tomelilla AIS Blå - Skurups BTK U2(Söderslättshallen Trelleborg (BT-hallen i källaren)
11:30IFK Lund U4 - Malmö IF U3
11:30Trelleborgs BTK U1 - Sjöbo BTK U1
Powered by FX