Sydöstra Götaland Div 5 Södra/Blekinge

LagMV O FMatcherSet BollarPoäng
1. Kyrkhult BTK 3 3 3 0 0 24-5 74-29 1051-818 6
2. Sölvesborgs BTK 2 3 2 1 0 23-10 78-46 1180-974 5
3. Gammalstorp GoIF 1 3 2 1 0 23-15 82-63 1346-1253 5
4. Lyckeby BTK 5 3 2 0 1 18-18 61-66 1113-1182 4
5. Kullåkra BTK 1 3 1 0 2 15-18 54-63 1026-1023 2
6. Listerby IK 2 3 0 1 2 13-23 60-74 1225-1295 1
7. Jämjö BTK 2 3 0 1 2 11-23 48-79 1011-1190 1
8. Nävragöl BK 2 3 0 0 3 9-24 40-77 927-1144 0

Omgång 1
Tor 10/1019:00 Kullåkra BTK 1 - Kyrkhult BTK 3 1 - 8 Detaljer
Sön 13/1013:00 Gammalstorp GoIF 1 - Jämjö BTK 2 8 - 2 Detaljer
Sön 13/1013:00 Listerby IK 2 - Lyckeby BTK 5 4 - 8 Detaljer
Sön 13/1013:00 Nävragöl BK 2 - Sölvesborgs BTK 2 1 - 8 Detaljer
Omgång 2
Sön 20/1013:00 Gammalstorp GoIF 1 - Kullåkra BTK 1 8 - 6 Detaljer
Sön 20/1013:00 Jämjö BTK 2 - Sölvesborgs BTK 2 7 - 7 Detaljer
Sön 20/1013:00 Kyrkhult BTK 3 - Listerby IK 2 8 - 2 Detaljer
Sön 20/1013:00 Lyckeby BTK 5 - Nävragöl BK 2 8 - 6 Detaljer
Omgång 3
19:00 Kullåkra BTK 1 - Jämjö BTK 2 8 - 2 Detaljer
Sön 03/1113:00 Listerby IK 2 - Gammalstorp GoIF 1 7 - 7 Detaljer
Sön 03/1113:00 Nävragöl BK 2 - Kyrkhult BTK 3 2 - 8 Detaljer
Sön 03/1113:00 Sölvesborgs BTK 2 - Lyckeby BTK 5 8 - 2 Detaljer
Omgång 4
Sön 17/1113:00 Gammalstorp GoIF 1 - Nävragöl BK 2 (Norje skolas gymnasiksal)
Sön 17/1113:00 Jämjö BTK 2 - Lyckeby BTK 5 (Klubblokalen Jämjö)
Sön 17/1113:00 Kyrkhult BTK 3 - Sölvesborgs BTK 2 (Kyrkhults skola)
Sön 17/1113:00 Listerby IK 2 - Kullåkra BTK 1 (Listerby Pingislokal)
Omgång 5
Sön 24/1113:00 Listerby IK 2 - Jämjö BTK 2 (Listerby Pingislokal)
Sön 24/1113:00 Lyckeby BTK 5 - Kyrkhult BTK 3 (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Sön 24/1113:00 Nävragöl BK 2 - Kullåkra BTK 1 (Ekegården Nävragöl)
Sön 24/1113:00 Sölvesborgs BTK 2 - Gammalstorp GoIF 1 (Idrottshallen BT-hall Sölvesborg)
Omgång 6
Sön 15/1213:00 Gammalstorp GoIF 1 - Lyckeby BTK 5 (Norje skolas gymnasiksal)
Sön 15/1213:00 Jämjö BTK 2 - Kyrkhult BTK 3 (Klubblokalen Jämjö)
Sön 15/1213:00 Kullåkra BTK 1 - Sölvesborgs BTK 2 (Folkhögskolan gymnastiksal Bräkne-Hoby)
Sön 15/1213:00 Listerby IK 2 - Nävragöl BK 2 (Listerby Pingislokal)
Omgång 7
Sön 12/0113:00 Kyrkhult BTK 3 - Gammalstorp GoIF 1 (Kyrkhults skola)
Sön 12/0113:00 Lyckeby BTK 5 - Kullåkra BTK 1 (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Sön 12/0113:00 Nävragöl BK 2 - Jämjö BTK 2 (Ekegården Nävragöl)
Sön 12/0113:00 Sölvesborgs BTK 2 - Listerby IK 2 (Idrottshallen BT-hall Sölvesborg)
Omgång 8
Sön 26/0113:00 Jämjö BTK 2 - Gammalstorp GoIF 1 (Klubblokalen Jämjö)
Sön 26/0113:00 Kyrkhult BTK 3 - Kullåkra BTK 1 (Kyrkhults skola)
Sön 26/0113:00 Lyckeby BTK 5 - Listerby IK 2 (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Sön 26/0113:00 Sölvesborgs BTK 2 - Nävragöl BK 2 (Idrottshallen BT-hall Sölvesborg)
Omgång 9
Sön 02/0213:00 Kullåkra BTK 1 - Gammalstorp GoIF 1 (Folkhögskolan gymnastiksal Bräkne-Hoby)
Sön 02/0213:00 Listerby IK 2 - Kyrkhult BTK 3 (Listerby Pingislokal)
Sön 02/0213:00 Nävragöl BK 2 - Lyckeby BTK 5 (Ekegården Nävragöl)
Sön 02/0213:00 Sölvesborgs BTK 2 - Jämjö BTK 2 (Idrottshallen BT-hall Sölvesborg)
Omgång 10
Sön 09/0213:00 Gammalstorp GoIF 1 - Listerby IK 2 (Norje skolas gymnasiksal)
Sön 09/0213:00 Jämjö BTK 2 - Kullåkra BTK 1 (Klubblokalen Jämjö)
Sön 09/0213:00 Kyrkhult BTK 3 - Nävragöl BK 2 (Kyrkhults skola)
Sön 09/0213:00 Lyckeby BTK 5 - Sölvesborgs BTK 2 (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Omgång 11
Sön 08/0313:00 Kullåkra BTK 1 - Listerby IK 2 (Folkhögskolan gymnastiksal Bräkne-Hoby)
Sön 08/0313:00 Lyckeby BTK 5 - Jämjö BTK 2 (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Sön 08/0313:00 Nävragöl BK 2 - Gammalstorp GoIF 1 (Ekegården Nävragöl)
Sön 08/0313:00 Sölvesborgs BTK 2 - Kyrkhult BTK 3 (Idrottshallen BT-hall Sölvesborg)
Omgång 12
Sön 29/0313:00 Gammalstorp GoIF 1 - Sölvesborgs BTK 2 (Norje skolas gymnasiksal)
Sön 29/0313:00 Jämjö BTK 2 - Listerby IK 2 (Klubblokalen Jämjö)
Sön 29/0313:00 Kullåkra BTK 1 - Nävragöl BK 2 (Folkhögskolan gymnastiksal Bräkne-Hoby)
Sön 29/0313:00 Kyrkhult BTK 3 - Lyckeby BTK 5 (Kyrkhults skola)
Omgång 13
Sön 05/0413:00 Kyrkhult BTK 3 - Jämjö BTK 2 (Kyrkhults skola)
Sön 05/0413:00 Lyckeby BTK 5 - Gammalstorp GoIF 1 (Aktivitetshuset BT-hall Lyckeby)
Sön 05/0413:00 Nävragöl BK 2 - Listerby IK 2 (Ekegården Nävragöl)
Sön 05/0413:00 Sölvesborgs BTK 2 - Kullåkra BTK 1 (Idrottshallen BT-hall Sölvesborg)
Omgång 14
Sön 12/0413:00 Gammalstorp GoIF 1 - Kyrkhult BTK 3 (Norje skolas gymnasiksal)
Sön 12/0413:00 Jämjö BTK 2 - Nävragöl BK 2 (Klubblokalen Jämjö)
Sön 12/0413:00 Kullåkra BTK 1 - Lyckeby BTK 5 (Folkhögskolan gymnastiksal Bräkne-Hoby)
Sön 12/0413:00 Listerby IK 2 - Sölvesborgs BTK 2 (Listerby Pingislokal)
Powered by FX